Наша команда

За своєю внутрішньою структурою та стилем роботи ЦСМ — компанія, в якій функції менеджменту не відділені від дослідницької складової, а діяльність співробітників не обмежується жорсткими рамками спеціалізації та посадових позицій. Такий підхід дозволяє комплексно вирішувати поставлені завдання та ефективно допомагати Клієнтам у досягнені поставлених цілей.

balakireva-olga-mykolaivna
Балакірєва Ольга Миколаївна
Голова правління ГО «Центр «Соціальний моніторинг»

Кандидат соціологічних наук

Завідувач відділу моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»

Голова правління ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка»

Дмитрук Дмитро Анатолійович
Директор ГО «Центр «Соціальний моніторинг»

Кандидат соціологічних наук

Старший науковий співробітник відділу моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»

У компанії на постійній основі працюють професіонали найвищого класу що мають багаторічний досвід у дослідницькій та консалтинговій галузях,  працюють досвідчені спеціалісти з координації та проведення соціологічних та маркетингових досліджень.  Наш постійний штат налічує 10-12 працівників. Для реалізації великих тематичних проектів залучаються досвідчені спеціалісти та провідні  консультанти.

На сьогодні до складу  компанії входять дослідницькі департаменти, які спеціалізуються на проведенні політичних, соціально-економічних та маркетингових досліджень, відділи обробки та аналізу даних (DP), відділ польових досліджень.

Компанія має досвід роботи організації дослідницьких  консорціумів та аутсорсингу