Перейти до основного вмісту
Центр «Соціальний Моніторинг» Центр соціологічних досліджень в Україні

Наша команда

За своєю внутрішньою структурою та стилем роботи Центр «Соціальний Моніторинг» — компанія, в якій функції менеджменту не відділені від дослідницької складової, а діяльність співробітників не обмежується жорсткими рамками спеціалізації та посадових позицій.

Такий підхід дозволяє комплексно вирішувати поставлені завдання та ефективно допомагати Клієнтам у досягнені поставлених цілей.

Балакірєва Ольга Миколаївна

Балакірєва Ольга Миколаївна

Голова правління ГО «Центр «Соціальний моніторинг»
  • Кандидат соціологічних наук;
  • Завідувач відділу моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»;
  • Голова правління ГО «Український інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка».
Дмитрук Дмитро Анатолійович

Дмитрук Дмитро Анатолійович

Директор ГО «Центр «Соціальний моніторинг»
  • Кандидат соціологічних наук;
  • Старший науковий співробітник відділу моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України».

У компанії на постійній основі працюють професіонали найвищого класу що мають багаторічний досвід у дослідницькій та консалтинговій галузях, працюють досвідчені спеціалісти з координації та проведення соціологічних та маркетингових досліджень. Наш постійний штат налічує 10-12 працівників. Для реалізації великих тематичних проектів залучаються досвідчені спеціалісти та провідні консультанти.

На сьогодні до складу компанії входять дослідницькі департаменти, які спеціалізуються на проведенні політичних, соціально-економічних та маркетингових досліджень, відділи обробки та аналізу даних (DP), відділ польових досліджень.

Компанія має досвід роботи організації дослідницьких консорціумів та аутсорсингу.