Перейти до основного вмісту
Центр «Соціальний Моніторинг» Центр соціологічних досліджень в Україні
  • Укр
Наші проекти

«Оцінка інструментів державної підтримки сільськогосподарських виробників»

Survey-Rezult_28_02_2018_V7(.pdf)1 MB

Результати дослідження були представлені  під час круглого столу «Державна підтримка сільського господарства: потреби малих і середніх виробників та рекомендації щодо державної політики» за участі заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової, заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Віктора Шеремети, представників Мінагрополітики, ФАО, Центру соціального моніторингу, асоціацій агробізнесу.

Соціологічне дослідження «Оцінка інструментів державної підтримки сільськогосподарських виробників» проводилось центром «Соціальний моніторинг» на замовлення ФАО  та за підтримки Української мережи сільського розвитку.

Польовий етап дослідження здійсненно протягом червня-липня 2017 року.

Було опитано 2051 юридична особа, в тому числі 1607 підприємств, які спеціалізуються в рослинництві та 444 – в тваринництві. Крім того, дослідження охопило до 500 домогосподарств, які вирощують продукцію для продажу.

В рамках дослідження було також проведено вивчення рівня ефективності поточних і попередніх програм державної підтримки, ступеня готовності респондентів до участі в таких програмах з урахуванням форми їх сільськогосподарської діяльності, масштабів землекористування, кількості персоналу, а також був складений рейтинг найбільш привабливих програм державної підтримки.

Новини у Вашій пошті

Ми надсилаємо тільки найважливіші новини, не частіше 1 разу в місяць