Моніторинг громадської думки, регулярні опитуванні, індекси соціально-економічного самопочуття населення

Центр «Соціальний Моніторинг» має значний досвід у проведенні соціологічних досліджень різної складності. Ми постійно реалізуємо проекти на замовлення, а також наші власні наукові дослідження.

Дослідження громадської думки реалізується в межах всеукраїнського моніторингу громадської думки населення України, що проводиться консорціумом, який об’єднав зусилля та досвід «Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка», Центру «Соціальний моніторинг» та відділу моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України.

Читати далі

ГО «Центр «Соціальний моніторинг» реалізує проект – моніторинг громадської думки населення України, який передбачає проведення щоквартального загальнонаціонального опитування. Ми пропонуємо Вам взяти участь в «Омнібусі» – регулярному кількісному дослідженні, яке проводиться одночасно для декількох замовників.

«Омнібус» ЦСМ крім стандартного моніторингового блоку запитань дозволяє замовникам додавати ексклюзивні запитання та отримувати інформацію на всі запитання або ті, які відповідають Вашим інформаційним потребам.

Читати далі