Skip to main content
Social Monitoring Center Center for Sociological Research in Ukraine

Our team

Page has not yet been translated!

За своєю внутрішньою структурою та стилем роботи Центр «Соціальний Моніторинг» — компанія, в якій функції менеджменту не відділені від дослідницької складової, а діяльність співробітників не обмежується жорсткими рамками спеціалізації та посадових позицій.

Такий підхід дозволяє комплексно вирішувати поставлені завдання та ефективно допомагати Клієнтам у досягнені поставлених цілей.

У компанії на постійній основі працюють професіонали найвищого класу що мають багаторічний досвід у дослідницькій та консалтинговій галузях, працюють досвідчені спеціалісти з координації та проведення соціологічних та маркетингових досліджень. Наш постійний штат налічує 10-12 працівників. Для реалізації великих тематичних проектів залучаються досвідчені спеціалісти та провідні консультанти.

На сьогодні до складу компанії входять дослідницькі департаменти, які спеціалізуються на проведенні політичних, соціально-економічних та маркетингових досліджень, відділи обробки та аналізу даних (DP), відділ польових досліджень.

Компанія має досвід роботи організації дослідницьких консорціумів та аутсорсингу.